ျပည္သူ႔ဂုဏ္ရည္ အစီအစဥ္တြင္ ၀ိုင္း၀န္းပါ၀င္ၾကမည့္ ျမိဳ႔မ်ား၊ အဖြဲ႔အစည္းမ်ား၊ လူပုဂၢဳိလ္မ်ား စာရင္း

ဧၿပီ ၈၊ ၂၀၁၀

အေမရိကန္ရွိ ျမိဳ႔မ်ား

၁ – နယူးေယာက္

၂ – ၀ါရွင္တန္ဒီစီ + ဗာဂ်ီးနီးယား + ေမရီလန္း

၃ – ဆီယက္တဲ

၄ – ဖီးနစ္စ္

၅ – ေဘာ္စတြန္

၆ – ေလာ့စ္အိန္ဂ်လိစ္

၇ – ဆန္ဖရန္စစၥကို

၈ – ဘတ္ဖဲလိုး

၉ – ဖို႔၀ိန္း

၁၀ – အယ္ေဘနီ

၁၁ – စင္စင္နတီ

၁၂ – ေပါ့တ္လန္း + ဘီဗာတန္ + တူအလတင္ (ေအာ္ရီဂြန္)

၁၃ – ဒင္ဗာ + ေအာ္႐ိုရာ + ဂရီလီ (ကိုလိုရာဒို)

၁၄ – ခ်က္ပယ္ေဟးလ္ + ကားဘို႐ို + ဟိုင္းပိြဳင့္ (ေျမာက္ ကယ္႐ိုလိုင္းနား)

ျမိဳ႔အလိုက္ ေဆာင္ရြက္ေနသူမ်ား

New York

Aung Moe Win (BGAN), Nay Tin Myint, Wai Win

NY-Chapter@CitizenofBurma.org

Seattle

Ko Mu Thar, Ma Marlar Thein

Seattle-Chapter@CitizenofBurma.org

Buffalo

Ko Myint Htwe, Law Eh Soe, Ko Soe Than, Ko Aung Moe

Buffalo-Chapter@CitizenofBurma.org

Los Angeles

Ko Phone Yaung Oo, U Ko Lay, Ko Kyaw Wunna, Ko Moe Kyaw, Ko Win Nyunt, Ko Bo Bo

LA-Chapter@CitizenofBurma.org

Virginia + Washington D.C + Maryland Metro Area

Ko Nay Lin, Ko Yin Htwe, Ko Tun Tun

TriState-Chapter@CitizenofBurma.org

Boston

Dr. Myint Thein

Boston-Chapter@CitizenofBurma.org

San Francisco

Ko Htet Linn Naing, Ko Kyaw Thura, Ko Wai Phyo, Ko Htain Linn, Maung Yit

SF-Chapter@CitizenofBurma.org

Phoenix

Ko Thet Tun, Ko Nyi Nyi, Ko Soe Moe, Ko Aung Kyaw Khine

Fort Wayne

Ko Cho Too, Chan Hmine Aung

Fortwayne-Chapter@CitizenofBurma.Org

Albany

Ko Zaw Ko Naing, Ko Tun Tun

Albany-Chapter@CitizenofBurma.org

Cincinnati

Steven Myint M Htay

Cincinnati-Chapter@CitizenofBurma.org

Portland + Beaverton + Tualatin

Ko Htun Htun

Oregon-Chapter@CitizenofBurma.org

Denver + Aurora + Greeley

Ko Oo, Ko Win Naing

Colorado-Chapter@CitizenofBurma.org

Cahpel Hill + Carrboro + High Point

Ko Lwin Soe, Ko Zaw Thein

North-Carolina-Chapter@CitizenofBurma.org

ေစတနာရွင္လုပ္အားေပးအဖြဲ႔မ်ား

ဆက္သြယ္ေရး၊ စည္းရုံးေရး – ကိုေ၀လ၊ ဦးကိုေလး၊ ထိန္လင္း၊ ေက်ာ္၀ဏၰ၊ ေမာင္ရစ္ (Contacts@CitizenofBurma.Org)

၀က္ဆိုက္ပိုင္းဆိုင္ရာ – ဦးရစ္ခ်တ္၊ ကိုမိုးေက်ာ္၊ ကိုခိုင္၊ ေမာင္ရစ္ (Tech-Contact@CitizenofBurma.Org )

ဘာသာျပန္အဖြဲ႔ – ကိုေအာင္မိုး၀င္း BGAN၊ မရေ၀စိုး၊ ကိုေအပီအက္စ္

ရန္ပုံေငြ ရွာေဖြေရး – ျမိဳ႔အသီးသီးက ေဆာင္ရြက္ေနသူမ်ား

စာရင္းကိုင္အဖြဲ႔ – မတင္မိုးေအး (ေမရီလန္း)၊ မေမခရမ္း (ေခၚ) Violet Htoon (ကယ္လီဖိုးနီးယား)

ပန္းခ်ီ ဒီဇိုင္းအဖြဲ႔ – မင္းေက်ာ္ခိုင္၊ ကိုမ်ဴိး၊ ေခ်ာအိသိမ္း၊ ေအာင္မိုး၀င္း BGAN

စာေပ အႏုပညာရွင္မ်ား – ေဒၚမာမာေအး၊ ေမာင္စြမ္းရည္

သတင္းျပန္ၾကားေရး – ေက်ာ္၀ဏၰ၊ ထိန္လင္း၊ ေမာင္ရစ္

kai

About kai

Kai has written 930 post in this Website..

Editor - The Myanmar Gazette || First Amendment – Religion and Expression - Congress shall make no law respecting an establishment of religion, or prohibiting the free exercise thereof; or abridging the freedom of speech, or of the press; or the right of the people peaceably to assemble, and to petition the Government for a redress of grievances.